Contact

Scouting Rijswijkse Meeuwen Watergeuzen (RMWG) is te vinden op de grens van Den Haag, Rijswijk en Voorburg. Ons bezoekadres is:

Binckhorstlaan 405, 2516 BC Den Haag

Mail

Voor algemeen contact stuur een mailtje naar Info@rmwg.nl.

Wanneer je een keer wil komen kijken, of als er andere vragen zijn kun je contact op nemen met de desbetreffende groepsmail:

5 t/m 7 jaar: Beverleiding@rmwg.nl

7 t/m 10 jaar: Welpenleiding@rmwg.nl

10 t/m 14 jaar:Juniorenleiding@rmwg.nl

14 t/m 18 jaar: Seniorenleiding@rmwg.nl

18+ jaar: Loodsen@rmwg.nl

Officiële registratie gegevens:

Scouting Rijswijkse Meeuwen-Watergeuzen

KVK: 27309678

Claudiusstraat 10

2275CW te Rijswijk